• این انگشتر، از یک رکاب نقره ، یک بخش بادبزن مانند نقره و نگینی از سنگ زبرجد تشکیل شده است. جدای از درخشش نگین زبرجد که جلوه ای تماشایی به این انگشتر داده، آن بخش بادبزنی مانند تاجی بر سر این سنگ سبز زیتونی عمل کرده  و آن را  باشکوه تر نشان میدهد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  رکاب این انگشتر به زیبایی با طرح گل و مرغ قلم زنی شده و نگین آن هم دارای طرحی جذاب است. طرح روی این سنگ عقیق، آسمان شب را نشان میدهد که در وسط آن هاله های رنگی وجود دارد و بیننده را به قعر آسمان میبرد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این انگشتر عقیق ، یکی از آثار متمایز و زیباست که از یک رکاب نقره قلم زنی شده دست ساز و یک مهره عقیق پرتغالی یمانی قدیمی تشکیل شده است. علاوه بر این، طرح روی این عقیق به رنگ قهوه ای ، سفید و پرتغالی بوده و به نظر میرسد که رنگ سفید، نشان دهنده مسیری به سمت آفتاب و حقیقت باشد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این انگشتر، از یک رکاب نقره قلم زنی شده و یک سنگ گارنت پیروپ تشکیل شده است. رکاب این انگشتر دو بخش دارد: یک حلقه و یک بخش بال مانندکه سنگ پیروپ در وسط آن قرار گرفته و حس پرواز را تداعی میکند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این اثر هنری،  انگشتری با رکاب نقره قلم زنی شده و یک سنگ اوپال است. رکاب این انگشتر دارای یک بخش تاج مانند است که روی آن یک پرنده  ای حکاکی شده و به نظر میرسد که این پرنده ،  تاجی بر سر این سنگ میگذارد. البته، این انگشتر در دست هر فرد، جلوه  خاص و متفاوتی دارد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این انگشتر دوست داشتنی، از یک رکاب نقره قلم زنی شده با شکوه و یک سنگ سیترین تشکلیل شده است. طرح خاص روی این انگشتر ، تصویر چهار پرنده را نشان میدهد که در یک قاب لوزی شکل، نگین انگشتر را محکم نگه داشته اند.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این اثر هنری فاخر، یک انگشتر نقره با رکاب قلم زنی شده نقره و سه نگین یاقوت کبود است که به صورت مورب روی انگشتر قرا گرفته اند. نگین های این انگشت به رنگ آبی و در دو اندازه متفاوت هستند و گاهی سیاه به نظر میرسند.شما باید این انگشتر را دست کنید تا  نگاه تان طیف رنگ را تعیین کند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این اثر، انگشتری متشکل از  سنگ زبرجد و یک رکاب نقره است. این رکاب، دارای دو بخش است: یک حلقه و یک بخش لوزی شکل که سنگ زبرجد روی آن قرار گرفته است. این بخش لوزی شکل شبیه قالیچه بوده  و به نظر میرسد که سنگ زبرجد روی این قالیچه سوار است و زیبایی خود را به رخ ناظرا ن میکشد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف