• این اثر هنری سنتی و دست ساز، حاصل به کارگیری همزمان پنج هنر ارزنده و فاخر شامل طراحی، قلمزنی، مشبک کاری،گوهرتراشی و  مخراج کاری است. رکاب این گردنبند از جنس نقره بوده و نقش اصلی و چشم نواز این اثر، دو غزال در هم تنیده است که در ادبیات عرب، به عنوان نماد زیبایی زنان به شمار می رود. این اثر، براحتی میتوانند نظر افراد صاحب ذوق و طرفدار هنر اصیل ایرانی را به...

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ آمیتیست، سنگی است مقاوم که بیشتر در کشورهای برزیل، روسیه، آمریکا و کانادا یافت میشود. علاوه بر این، این سنگ به واسطه رنگ زیبایش که بنفش تا ارغوانی است، طرفداران و کاربردهای فراوانی دارد. این گردنبند نقره، از یک سنگ آمیتیست بنفش به همراه دو پرنده با تاج و دم بلند در بالای آن تشکیل شده است. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  گردنبند حاضر، از یک سنگ مالاکیت به رنگ سبز تیره با رگه های مشکی تشکیل شده که در قاب بیضی نقره ای آویزان شده است. در بخش پایین این قاب، تصویری از یک غزال با یک پرنده قلمزنی شده  که آهو در جلو حرکت کرده و پرنده  پشت سر اوست. در اینجا، آهو نماد چالاکی و  البته زیبایی است و به نظر میرسد که پرنده مجذوب این زیبایی شده باشد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • گردنبند حاضر، شامل یک قاب نقره قلمزنی شده و تکه ای سنگ الکساندریت بنفش سنتتیک ( به این معنی که این سنگ طبیعی نبوده و در آزمایشگاه  ساخته شده) است. نکته جالب  اینجاست که رنگ این سنگ  از آبی به بنفش تغییر کرده و حتما  میتواند توجه هنردوستان را به خود جلب میکند.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ آمیتیست ، نوعی سنگ کوارتز است که طیف رنگ آن  شامل بنفش مایل به صورتی تا ارغوانی تیره است. جالب است که بدانید مصریان از این سنگ برای جلوگیری از مستی استفاده میکردند در حالی که سربازان اروپایی قرون وسطا از آن  به عنوان محافظی در جنگ بهره می بردند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ چشم ببر، یکی دیگر از اعضای خانواده کوارتزها با درخشش ابریشم مانند است که رنگ آن  طلایی تا قرمز قهوه ای به نظر میرسد. علاوه بر این،  این سنگ در کشورهای ایلات متحده، هند، برزیل و استرالیا یافت میشود.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این گردنبند دایره ای شکل ، از یک یاقوت قرمز در بالا و یک قاب طلایی-نقره ای در پایین تشکیل شده است. روی قاب نقره ا ی این گردنبند تصویری از یک آهو و پرنده دیده میشود که با فراغ بال در حال قدم زدن هستند و آن یاقوت قرمز حافظ امنیت و شادی آنهاست.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این گرنبند، از یک قاب نقره قلم زنی شده زیبا و یک سنگ زبرجد تشکیل شده است. رکاب نقره این گردنبند بزرگتر از نگین اش بوده و در بالا قرار گرفته است. با این حال، در کمال فروتنی ، از سنگ زبرجد حمایت کرده و به او کمک میکند تا آزادانه برقصد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این گردنبند به گونه ای طراحی شده که سنگ فیروزه در یک محراب قرار گرفته و چهار پرنده نیز در اطراف آن هستند. با توجه به اینکه فیرروزه نماد بهشت روی زمین است، به نظر میرسد که این پرندگان از پاکی و قداست آن حفاظت میکنند.  

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  اثر هنری حاضر، یک گرنبند بینظیر است که از یک قاب نقره و سنگ یشمی به شکل اشک تشکیل شده است. طرح این قاب نقره ترکیبی از گل های ختایی است و با توجه به اینکه سنگ یشم در بالا قرار گرفته، این قاب مانند یک دامن نقره ای عمل کرده و یشم را چشم نواز تر و با شکوه تر نشان میدهد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این گردنیند، به شکل یک انسان بوده که سر آن از جنس نقره و بدن آن شامل یک سنگ عقیق خالدار با رکاب نقره  است. طرح روی این عقیق، مانند یک پارچه خالدار مجلل و گرانبها بوده و تصویری از یک انسان اهل تجمل را در ذهن تداعی میکند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این گردنبند، از یک قاب نقره قلم زنی شده و یک سنگ سیترین درخشان تشکیل شده است. این قاب نقره به شکل لوزی بوده و چهار پرنده در اطرف آن طراحی شده  و سنگ سیترین نیز در پایین قرار گرفته است.  با آویختن این گردنبند برگردن، پرندگان یکصدا آواز خوانده و سیترین نیز شروع به رقص و پایکوبی میکند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف