سنگ های عقیق، جز خانواده ی کوارتز ها محسوب شده و طرح و رنگ زیبایشان آنها را از یکدیگر متمایز می کند.سنگ عقیق، یکی از سنگ های لوکسی است که طرح های آن از یک سنگ به سنگ دیگر متفاوت بوده و هر کدام معنا و احساس خاصی را به بیینده منتقل می کنند. 

عقیق 

 • سنگ های عقیق، از جمله سنگ های نیمه قیمتی هستند که طیف رنگ آنها شامل رنگ سرخ، سبز، زرد، و سیاه میشود. این سنگ، با طرح ذاتی و طبیعی خود یک اثر هنری منحصر به فرد و کلکسیونی به رنگ خاکستری نیمه شفاف محسوب میشود. شاید در نگاه اول، طرح بینظیر این عقیق، ساده به نظر برسد اما با نگاه عمیق تر میتوان، عقاب تیز چشمی را  روی سنگ دید که با فراغ بال بر فرزا نیزازی پرواز...

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این هنر خداوندی همزمان سه طرح را در خود گنجانده است: یک طرف این سنگ، تصویر یک صخره جوان به همراه گیاهی است که مشتاق رشد و بالندگی است؛ طرف دیگر آن، دو صخره جدا از هم قرار دارد که یکی با درختان پاییزی پوشانده شده و روی دیگری، پرنده ای در حال نیایش است. در وسط این سنگ نیز، انبوهی از درختان افراشته ایستاده و نظاره گر وقایع بیرون سنگ هستند و سنگ را از درون...

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • دو طرف این رودخانه، با در ختان  سرو قهوه ای پوشانده شده  و در انتهای مسیر رودخانه نیز درخت چناری خودنمایی میکند. با توجه به اینکه این طرح از قسمت پایین سنگ شروع شده و تا بالای سنگ ادامه پیدا کرده، به نوعی میتواند نشان دهنده مسیر تکامل انسان باشد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ عقیق،  یکی از سنگ های لوکسی است که طرح های آن از یک سنگ به سنگ دیگر متفاوت بوده و هر کدام معنا و احساس خاصی را به بیینده منتقل می کنند. طرح روی این سنگ خاکستری رنگ، نشآن دهنده یک صخره سفید و پاک به همراه یک پر سفید عقاب است. پر در فرهنگ آمریکای اصیل، سمبل احترام ، اعتماد و قدرت است در حالی که در فرهنگ مسیحیت، پر به این معناست که فرشتگان به حرفهای شما...

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ های عقیق، جز خانواده ی کوارتز ها محسوب شده و طرح و رنگ زیبایشان آنها را از یکدیگر متمایز می کند. اگر این سنگ نیمه شفاف را به صورت افقی نگه دارید، در طرح مسطح آن دو ردیف تیغ قهوه ای رنگ منحنی می بینید که بسیار به جوجه تیغی شباهت دارد. به نظر میرسد که این حیوان، با کائنات در صلح است و قصد آزار هیچ کدام را ندارد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ عقیق از خانواده کوارتز بوده و طیف رنگ آن بسیار متنوع است.طرح این سنگ خاکستری کوچک، که به نوعی تابلو هنری ذاتی و الهی است،  مجموعه ای از درختان قهوه ای رنگ را نشان میدهد. این طرح بسیار ساده بوده  و میتواند الهام بخش سکوت و آرامش برای صاحب سنگ باشد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ عقیق، در جامعه مدرن امروز بسیار شناخته شده و به واسطه طرح ها و  رنگ های جذاب خود هنردوستان زیادی  را به سوی خود جلب و جذب کرده است. این سنگ، سنگ عقیق شجر است که به نوعی ، سنگ فراوانی بوده و به شما کمک میکند تا به رویاها یتان دست پیدا کنید. طرح روی این سنگ نیمه شفاف بسیار خاص است .

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • عقیق خزه ای،  یکی از اعضای خانواده عقیق هاست که شکل و الگوی ناخالصی های آن  شبیه خزه و به رنگ سبزه تیره و روشن است. علاوه بر این، بسیاری از فرهنگ ها بر این باور هستند که عقیق خزه ای سنگ ثروت و کشاورزی است. طرح این سنگ گرد،  نشان دهنده یک  سبزه زار زیبا و چشم نواز است که هر کدام از  سبزه های آن شبیه درخت های کوچکی هستند که قرار است سبزی و لطافت را به...

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •   طرح این گوهر سنگ عقیق، به نوعی عارفانه و معنوی است؛ در این طرح، مردی بر روی زمینی خاکی ایستاده و  رو به ماه دست های خود را بالا بر ده و برای همه انسان ها دعا میکند. همزمان با این مرد، مرغی شبیه طاووس نیز در کنار او ایستاده  و شاید او هم در فکر دعا و نیایش است. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  رکاب این انگشتر به زیبایی با طرح گل و مرغ قلم زنی شده و نگین آن هم دارای طرحی جذاب است. طرح روی این سنگ عقیق، آسمان شب را نشان میدهد که در وسط آن هاله های رنگی وجود دارد و بیننده را به قعر آسمان میبرد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این انگشتر عقیق ، یکی از آثار متمایز و زیباست که از یک رکاب نقره قلم زنی شده دست ساز و یک مهره عقیق پرتغالی یمانی قدیمی تشکیل شده است. علاوه بر این، طرح روی این عقیق به رنگ قهوه ای ، سفید و پرتغالی بوده و به نظر میرسد که رنگ سفید، نشان دهنده مسیری به سمت آفتاب و حقیقت باشد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این سنگ عقیق نیز، از انواع شجر است  و طرح روی آن، پرنده بزرگی را نشان میدهد که با سرعت به طرف آسمان در پرواز است ؛ به نظر میرسد که این پرنده، برای یافتن معانی و مفاهیم تازه و دلخواه خود آسمان را انتخاب کرده است. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف