زیرشاخه ها

 •  گردنبند حاضر، از یک سنگ مالاکیت به رنگ سبز تیره با رگه های مشکی تشکیل شده که در قاب بیضی نقره ای آویزان شده است. در بخش پایین این قاب، تصویری از یک غزال با یک پرنده قلمزنی شده  که آهو در جلو حرکت کرده و پرنده  پشت سر اوست. در اینجا، آهو نماد چالاکی و  البته زیبایی است و به نظر میرسد که پرنده مجذوب این زیبایی شده باشد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • گردنبند حاضر، شامل یک قاب نقره قلمزنی شده و تکه ای سنگ الکساندریت بنفش سنتتیک ( به این معنی که این سنگ طبیعی نبوده و در آزمایشگاه  ساخته شده) است. نکته جالب  اینجاست که رنگ این سنگ  از آبی به بنفش تغییر کرده و حتما  میتواند توجه هنردوستان را به خود جلب میکند.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این دستبند زیبا از شش تکه نقره قلم زنی شده بیضی شکل و شش قطعه سنگ آماتیست تشکیل شده  است.  این سنگ ها و بخش های نقره به صورت یک در میان چیده شدند و هر دستی میتوانند زیبایی آن را  درک کند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این انگشتر، از یک رکاب نقره قلم زنی شده و یک سنگ گارنت پیروپ تشکیل شده است. رکاب این انگشتر دو بخش دارد: یک حلقه و یک بخش بال مانندکه سنگ پیروپ در وسط آن قرار گرفته و حس پرواز را تداعی میکند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ آمیتیست ، نوعی سنگ کوارتز است که طیف رنگ آن  شامل بنفش مایل به صورتی تا ارغوانی تیره است. جالب است که بدانید مصریان از این سنگ برای جلوگیری از مستی استفاده میکردند در حالی که سربازان اروپایی قرون وسطا از آن  به عنوان محافظی در جنگ بهره می بردند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ چشم ببر، یکی دیگر از اعضای خانواده کوارتزها با درخشش ابریشم مانند است که رنگ آن  طلایی تا قرمز قهوه ای به نظر میرسد. علاوه بر این،  این سنگ در کشورهای ایلات متحده، هند، برزیل و استرالیا یافت میشود.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این انگشتر دوست داشتنی، از یک رکاب نقره قلم زنی شده با شکوه و یک سنگ سیترین تشکلیل شده است. طرح خاص روی این انگشتر ، تصویر چهار پرنده را نشان میدهد که در یک قاب لوزی شکل، نگین انگشتر را محکم نگه داشته اند.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف