سنگ سیترین، نوعی کوارتز کمیاب است که طیف رنگ آن از زرد کم رنگ تا نارنجی متمایل به قهوه ای تغییر میکند. علاوه بر این، چینی های قدیم بر این باور بودند که  سیترین ، سنگ موفقیت است.جالب است که بدانید، اکثر سنگ های سیترین موجود حاصل حرارت دادن سنگ آماتیست و کوارتز دودی هستند.

سیترین 

 • این انگشتر دوست داشتنی، از یک رکاب نقره قلم زنی شده با شکوه و یک سنگ سیترین تشکلیل شده است. طرح خاص روی این انگشتر ، تصویر چهار پرنده را نشان میدهد که در یک قاب لوزی شکل، نگین انگشتر را محکم نگه داشته اند.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این گردنبند، از یک قاب نقره قلم زنی شده و یک سنگ سیترین درخشان تشکیل شده است. این قاب نقره به شکل لوزی بوده و چهار پرنده در اطرف آن طراحی شده  و سنگ سیترین نیز در پایین قرار گرفته است.  با آویختن این گردنبند برگردن، پرندگان یکصدا آواز خوانده و سیترین نیز شروع به رقص و پایکوبی میکند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این گردنبند شامل گوهر سنگ سیترین و رکابی است که در ساخت آن از سه فلز نقره، مس و برنج استفاده شده است. نکته جالب در مورد این رکاب سه فلزی این است که این سه فلز دمای ذوب متفاوتی دارند و با تکنیک خاصی در کنار هم قرار گرفته اند. همچنین، طرح قاب این گرنبند از  نقوش فرش ایرانی الگو گرفته است. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف