• این اثر هنری سنتی و دست ساز، حاصل به کارگیری همزمان پنج هنر ارزنده و فاخر شامل طراحی، قلمزنی، مشبک کاری،گوهرتراشی و  مخراج کاری است. رکاب این گردنبند از جنس نقره بوده و نقش اصلی و چشم نواز این اثر، دو غزال در هم تنیده است که در ادبیات عرب، به عنوان نماد زیبایی زنان به شمار می رود. این اثر، براحتی میتوانند نظر افراد صاحب ذوق و طرفدار هنر اصیل ایرانی را به...

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ آمیتیست، سنگی است مقاوم که بیشتر در کشورهای برزیل، روسیه، آمریکا و کانادا یافت میشود. علاوه بر این، این سنگ به واسطه رنگ زیبایش که بنفش تا ارغوانی است، طرفداران و کاربردهای فراوانی دارد. این گردنبند نقره، از یک سنگ آمیتیست بنفش به همراه دو پرنده با تاج و دم بلند در بالای آن تشکیل شده است. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  گردنبند حاضر، از یک سنگ مالاکیت به رنگ سبز تیره با رگه های مشکی تشکیل شده که در قاب بیضی نقره ای آویزان شده است. در بخش پایین این قاب، تصویری از یک غزال با یک پرنده قلمزنی شده  که آهو در جلو حرکت کرده و پرنده  پشت سر اوست. در اینجا، آهو نماد چالاکی و  البته زیبایی است و به نظر میرسد که پرنده مجذوب این زیبایی شده باشد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • گردنبند حاضر، شامل یک قاب نقره قلمزنی شده و تکه ای سنگ الکساندریت بنفش سنتتیک ( به این معنی که این سنگ طبیعی نبوده و در آزمایشگاه  ساخته شده) است. نکته جالب  اینجاست که رنگ این سنگ  از آبی به بنفش تغییر کرده و حتما  میتواند توجه هنردوستان را به خود جلب میکند.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این اثر هنری، یک جفت دکمه سر دست است که هر کدام از یک سنگ توپاز آبی رنگ و یک رکاب نقره قلم زنی شده تشکیل شده اند. استفاده از این دکمه سردست ها بسیار ساده  بوده و  قطعا آستین های پیراهن شما به خاطر رنگ بینظیر سنگ و طرح قلم زنی شده  روی دکمه ، زیباتر به نظر میرسند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این دستبند زیبا از شش تکه نقره قلم زنی شده بیضی شکل و شش قطعه سنگ آماتیست تشکیل شده  است.  این سنگ ها و بخش های نقره به صورت یک در میان چیده شدند و هر دستی میتوانند زیبایی آن را  درک کند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این انگشتر، از یک رکاب نقره ، یک بخش بادبزن مانند نقره و نگینی از سنگ زبرجد تشکیل شده است. جدای از درخشش نگین زبرجد که جلوه ای تماشایی به این انگشتر داده، آن بخش بادبزنی مانند تاجی بر سر این سنگ سبز زیتونی عمل کرده  و آن را  باشکوه تر نشان میدهد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  رکاب این انگشتر به زیبایی با طرح گل و مرغ قلم زنی شده و نگین آن هم دارای طرحی جذاب است. طرح روی این سنگ عقیق، آسمان شب را نشان میدهد که در وسط آن هاله های رنگی وجود دارد و بیننده را به قعر آسمان میبرد.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این انگشتر عقیق ، یکی از آثار متمایز و زیباست که از یک رکاب نقره قلم زنی شده دست ساز و یک مهره عقیق پرتغالی یمانی قدیمی تشکیل شده است. علاوه بر این، طرح روی این عقیق به رنگ قهوه ای ، سفید و پرتغالی بوده و به نظر میرسد که رنگ سفید، نشان دهنده مسیری به سمت آفتاب و حقیقت باشد. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  این انگشتر، از یک رکاب نقره قلم زنی شده و یک سنگ گارنت پیروپ تشکیل شده است. رکاب این انگشتر دو بخش دارد: یک حلقه و یک بخش بال مانندکه سنگ پیروپ در وسط آن قرار گرفته و حس پرواز را تداعی میکند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ آمیتیست ، نوعی سنگ کوارتز است که طیف رنگ آن  شامل بنفش مایل به صورتی تا ارغوانی تیره است. جالب است که بدانید مصریان از این سنگ برای جلوگیری از مستی استفاده میکردند در حالی که سربازان اروپایی قرون وسطا از آن  به عنوان محافظی در جنگ بهره می بردند. 

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • سنگ چشم ببر، یکی دیگر از اعضای خانواده کوارتزها با درخشش ابریشم مانند است که رنگ آن  طلایی تا قرمز قهوه ای به نظر میرسد. علاوه بر این،  این سنگ در کشورهای ایلات متحده، هند، برزیل و استرالیا یافت میشود.

  0 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  وضعیت